TISZTELT ÉRDEKLŐDŐ!

Először is cégünket szeretnénk egy pár mondatban bemutatni. Iskolánk 1994-ben alakult, Lagoon Búváriskola név alatt működik, azóta is az egyik legnevesebb hazai cégnek számít. Fő tevékenységeink közé tartozik a búvároktatás, a búvárfelszerelések árusítása, palacktöltés, búvárfelszerelések kölcsönzése, felszerelések szervízelése, és szintén 1994-óta működő keddi uszodánk. Nagy hangsúlyt fektetünk a kezdő búvárok előrehaladásában és természetesen a már vizsgával rendelkező búvárok feleleveníthetik gyakorlati tudásukat és nem utolsó sorban búvártúrák lebonyolításával foglalkozunk.

Üzletünk: Biztosítani tudjuk mindenki számára azt a színvonalat amely az oktatáshoz kell vagy a felszerelés kiválasztásához. Fontos, hogy vásárlóink pontos információt kapjanak az összes termékeinkről, akár kezdő búvár vagy oktató a vásárló.

Búvároktatás: UEF rendszerben (kezdő tanfolyamtól az oktatói szintig)

Felszerelés forgalmazása és felszerelés bérlés: Legnagyobb külföldi cégekkel dolgozunk együtt, mint például:

• TUSA – teljes felszerelés
  • iQ COMPANY – kiegészítők – pólók – nadrágok – pulcsik
  • COLTRI – méretre készített búvárruhák elkészítése
  • BEST DIVERS – kiegészítők – karabinerek – speciális technikai felszerelések

Iskolánkban 20 db jó minőségű komplett felszerelés, 30 palack, 2 kompresszor várja a leendő búvárokat és felszerelést kölcsönzőket egyaránt.

Uszodai foglalkozás: Minden héten kedden este 21.00 – 24.00-ig, szauna és masszázs igény szerint.

Szervízelés: Bármilyen probléma esetén szervizműhelyünkben megjavítjuk garanciális és garancián túli felszereléseket.

Palacktöltés: Levegő és nitrox töltés lehetséges.

Klub: Két havonta egyszer, szerdánként este 18.00-tól speciális előadásokat hallhatsz, zsíros kenyér és hagyma kíséretében.

Klub tagsági díja: 12.000Ft / év, arcképes igazolvány járó tagsági kártya, ezért ingyen járhatsz uszodába, felszerelés vásárlásnál és felszerelés kölcsönzésnél 10% kedvezmény. Ezután rendszeresen értesítünk akcióinkról, túráinkról és klubnapjainkról.

Szolgáltatásaink kibővültek 2006. február 01-től új névvel várjuk régi és új érdeklődőinket!

Lagoon Búváriskola és Utazásszervező Bt.
Székhelye: 1064 Budapest, Izabella u. 43.
GM engedélyszám: U-000666
Adószám: 28700713-2-41
Cégjegyzékszám : 0106617024
Vagyoni biztosíték: QBE Atlasz Biztosító Zrt. a továbbiakban a Lagoon Bt. által szervezett utazásokra a PTK 415-416§ rendelkezései, a 214/1996. (XII.23.) kormányrendelet, valamint ezen általános szerződési feltételek az irányadóak.

Búvárutak: Amivel emellett még foglalkozunk az általunk vezetett saját búvároktatónkkal irányított búvártúrák, különböző országokba, szebbnél szebb helyekre, legyen az:

• Egyiptom
  • Maldív szigetek
  • Bali
  • Galápagos
  • Kuba
  • vagy akár Máltára - ahol 2005 június 01- óta saját búvárbáziunk működik

Akár izgalmas búvárkodásra vagy csak egy nyugodt pihenésre, várunk mindenkit szeretettel Máltán.

Teljeskörű utazási szolgáltatás:

• repülőjegytől a szállásig
  • fakultatív kirándulások
  • több utazási iroda útjainak szervezése
  • incentive csapatépítő utak
  • egyéni utazások